Saznajemo! Zvezda dovela Glacera i poslala Borjana na pozajmicu

Crvena zvezda je završila posao oko Omrija Glacera i Izraelac će biti novi golman crveno-belih, saznaje Telegraf!

Glacer na golu menja Milana Borjana koji će, prema sazmanjima našeg portala, otići u Slovan iz Bratislave na jednogodišnju pozajmicu.

Glacer će u Zvezdi imati godišnju platu od 400.000 evra i stiže na Marakanu iz Hapole Ber Ševe. Mlađi je od Borjana 10 godina i bio je izričita želja novog trenera Baraka Bahara.

S druge strane, Slovan će Borjanu plaćati polčovinu plate koju je imao u Zvezdi, a ona je bila najviša u klubu – 800.000 evra, dok su ostali na 600.000 i manje.

Crveno-beli su na taj način ispoštovali svog doskorašnjeg kapitena koji je u klubu od 2017. godine, te mu se primanja na kraju neće menjati.

Uskoro opširnije…

(Telegraf.rs)